Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FENIX PERSONAL s.r.o.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11151070725 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Kontakt telefonicky nebo e-mailem
Co budete dělat?
" Seřizovat a obsluhovat CNC frézu na obrábění, plastů, dřeva a laminátů
" Pracovat v systémech FANUC a OSAI
" Vkládat materiál a porovnávat výrobky na výstupu s příslušnými technickými výkresy
" Chodit do práce na tři směny od pondělí do pátku
" Pracovat na dobu neurčitou přímo jako kmenový zaměstnance společnosti, nikoli přes agenturu

Jaké vlastnosti a dovednosti má správný kandidát?
" Je min. vyučený v technickém oboru
" Má praxi na pozici obsluhy CNC stroje
" Umí číst technickou dokumentaci
" Je zodpovědný a samostatný

Bude pro Vás výhodou, pokud:
" se domluvíte anglicky alespoň na základní úrovni
" se domluvíme na nástupu co nejdříve
Budete u našeho klienta pracovat rádi, protože:
" nabízí stabilní zaměstnání a možnost profesního v prostředí mezinárodní společnosti
" budete pracovat v menším a mladém kolektivu, v novém a moderním prostředí
" nabízí svým zaměstnancům jazykové kurzy, dotované závodní stravování a 25 dnů dovolené
" budete mít smlouvu na hlavní pracovní poměr s místem výkonu práce v Brně - Slatině

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha