Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Facility engineer - HSE manager #7559522 (Praha, ČR)

referenční číslo: 7559522 | aktuálnost: 15. 8. 2016

hledá pro svého významného klienta, přední mezinárodní společnost z oblasti automotive, vhodnou osobnost na pozici:

FACILITY ENGINEER - HSE MANAGER

Popis pozice / Náplň práce:

·      Technická správa budov /koordinace rozvoje, správy a údržby budov a objektů/

·      Následné řešení poruch a nedostatků v objektech

·      Pravidelná komunikace s údržbáři, správcem objektu, dodavateli, atd.

·      Revize protipožárních zařízení

·      Evidence spotřeby energií, vody

·      Dohled nad dodržováním pravidel Health&Safety& Environment / HSE/​

·      Denní komunikace s managementem společnosti ohledně řešení rizik

·      Dodržování BOZP na pracovišti

Náš klient požaduje:

·       VŠ vzdělání technického směru, stavebnictví výhodou

·       Min. 3 roky praxe na obdobné pozici, praxe v oblasti HSE  a správy budou

·       Komunikativní AJ podmínkou

·       Orientace v legislativě /stavební zákon/

·       Dynamickou osobnost s velkou mírou samostatnosti

·       Řidičský průkaz sk. B.

·       Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

Náš klient nabízí:

·       Zázemí mezinárodní společnosti

·       Dynamické pracovní prostředí

·       Mobilní telefon, notebook a další firemní benefity

·       Nadstandardní finanční ohodnocení

·       Možnost stát u zrodu nového projektu

·       Zahraniční pracovní cesty

·       Místo výkonu: Praha

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte paní Klára Štindlovou pod +420 777 808 814 nebo klara.stindlova@peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha