Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Navimedia s.r.o.

Specialisté pro styk s veřejností

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131060789 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Česká PR a marketingová agentura Navimedia s.r.o. se sídlem v Královehradeckém kraji (www.navimedia.cz) hledá do svého týmu nového kolegu / novou kolegyni na pozici Account Manager - PR Manager.
Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro čerstvé absolventy mediálních studií nebo studenty mediálních studií v posledním ročníku studia.

Hlavní pracovní náplň: komunikace s klientem, médii a novináři, tipování vhodných komunikačních témat, kreativní vytváření mediálních příležitostí, jejich zpracovávání do formy tiskových zpráv a oznámení, komentářů, autorských článků apod. v jednotlivých médiích, pořádání tiskových konferencí a setkání s novináři, monitoring médií, reporting.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; základní zkušenost z novinářského nebo PR prostředí; základní kontakty s novináři v regionu; velmi dobrý psaný projev v ČJ - znalosti stavby mediálních výstupů (článků, reportáží); proklientská orientace; pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, kreativita; řidičský průkaz sk. B; aktivní angličtina.

Zaměstnavatel nabízí: podílení se na přípravě a realizaci zajímavých komunikačních kampaní zavedených klientů- samostatnou pozici se zázemím mladé rychle se rozvíjející agentury; standardní pracovní vybavení (telefon s neomezeným voláním, notebook apod.); odpovídající platové ohodnocení s motivačními bonusy; mladý kreativní kolektiv; flexibilní pracovní dobu s částečnou možností Home Office.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis s motivačním dopisem do 15.8.2016 na e-mail: info@navimedia.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail