Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Category manager

referenční číslo: 7817 | aktuálnost: 11. 11. 2016

Hledáte práci na pozici CATEGORY MANAGER v Plzni? Máte technické nebo ekonomické zaměření, dokážete vést obchodní jednání v angličtině a máte praxi na manažerské pozici ideálně ve strategickém nákupu ve výrobní technicky zaměřené společnosti?

Pak rozhodně čtěte dál

Mezinárodní výrobní společnost právě zahajuje nové projekty a hledá kolegu na pozici:

CATEGORY MANAGER

Náplň práce

  • Vyhledávání a výběr lokálních i zahraničních dodavatelů komponentů pro výrobu
  • Řízení nákupčích aktivit na nových projektech
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Zodpovědnost za výběrová řízení dodavatelů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Účast na auditech u dodavatelů

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ technického/ekonomického směru
  • Min. 4letou praxi na vedoucí pozici ve strategickém nákupu
  • Anglický jazyk na středně až pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s technickými produkty ve výrobní společnosti (orientace ve výkresové dokumentaci)
  • Znalost práce v systému Excel, SAP výhodou

Nabízíme:

  • Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • Dovolenou navíc
  • Odborná školení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha