Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROMET JOBS s.r.o.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10902540720 | aktuálnost: 11. 8. 2016

z.:3.2.2016, zn.vl: 2.6.2016, a.: 10.8.2016. Nástup ihned nebo po domluvě.
Náplň práce: obsluha CNC strojů, práce s kalibry, posuvnými měřidly, mikrometrem, výkresovou dokumentací. Práce vhodná pro absolventy v oboru strojírenství - výhodou.
Výhody: zaškolení na danou pozici, příspěvek na dopravu podle počtu km od 1500 - 4000 Kč, možnost ubytování zdarma, 24hod. péče našeho koordinátora, zázemí silné a stabilní společnosti, možnost čerpání zálohy, kariérní růst. ZÁJEMCI, NECHOĎTE PROSÍM NA ADRESU PRACOVIŠTĚ, KONTAKTNÍ OSOBA SE ZDE NENACHÁZÍ!
Hlaste se na tel.: 731 619 063, e-mail: adelagelnerova@wincottpeople.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 100 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha