Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Verification engineer

referenční číslo: 12094 | aktuálnost: 9. 10. 2016

Máte zkušenost jako Tester? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Nevadí Vám denní komunikace v anglickém jazyce? Pošlete svůj životopis ještě dnes

Náplň práce

  • Tvorba automatizovaných testů
  • Návrh testovacích scénářů
  • Spolupráce s týmem vývojářů
  • Vedení technické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ oboru IT, minimálně 1 rok praxe na pozici testera
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním
  • Schopnost čtení C# a .NET
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost ASP. NET, MVC, UML - výhodou

Nabízíme:

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha