Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovníci elektro

referenční číslo: 8715 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Vlastníte vyhlášku 50/78 Sb. a rádi byste se uplatnili na pozicích v oboru elektro? Umíte – li navíc anglicky či německy, pak na nic nečekejte a nechte se prezentovat do některé z významných společností v Olomouckém regionu, hledajících nové kolegy

Budeme se těšit na Váš životopis

Náplň práce

  • zapojování, servis nebo montáž elektro strojů a zařízení
  • komunikace v AJ, příp. NJ
  • spolupráce na zajímavých zakázkách
  • u některých pozic možnost cestování

Požadujeme:

  • vyhláška 50/78 Sb.
  • zkušenost s elektro (zapojování, montáž, plc programování, projekce…)
  • znalost AJ nebo NJ
  • možnost cestovat, případně pracovat ve směnném provoze

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • motivační bonusy
  • cestování na služební cesty, i do zahraničí
  • škála firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Olomoucký region

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha