Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SÚS Královéhradeckého kraje a.s.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11421750777 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Požadujeme: minimálně ÚSO zakončené maturitou, minimálně 1 rok praxe v oboru výhodou, dobrou znalost obce Dobruška a okolí, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet), ŘP sk. B. Náplň práce: řídí činnost cestmistrovství mimo řádnou pracovní dobu, odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období. Sleduje vývoj a předpověď počasí, zaznamenává údaje do dokumentace. Řídí nasazení posádek a mechanizmů do výkonu zimní údržby. V rozsahu smluvních podmínek vyhlašuje pohotovost u externích smluvních dodavatelů zimní údržby, dle vývoje počasí nařizuje zahájení a ukončení výkonu, potvrzuje dokumenty evidující jejich výkony pro potřebu dalšího zpracování. Pracovní poměr na Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou vždy od 1.11. roku do 31.3. roku následujícího. 16-ti hodinové směny od 14 hodin do 6 hodin, směny převážně v pracovní dny PO až SO ráno. Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@suskhk.cz a do předmětu uveďte: „Dispečer DO“ . Vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k pohovoru. Kontakty: e-mail: pavel.franek@suskhk.cz. Telefon: 494 623 081, 602 470 478 možnost domluvení si osobního pohovoru. Úplné znění inzerátu najdete na www.suskhk.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 115 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail