Typ nabídky

Minimální mzda

Práce na HPP v 2 směnném provozu - Montér leteckých interiérů, nástupní mzda 18 000 Kč + příplatky

referenční číslo: F41B96AF | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou vybavení a systémů komerčních letadel hledá vhodné uchazeče na pozici MONTÉR LETECKÝCH INTERIÉRŮ.

Náplň práce

- montáž leteckých interiérů
- výroba kuchyňských a šatních modulů pro nejrozšířenější řadu letadel firmy Airbus

Požadujeme

manuální zručnost
- pečlivost a spolehlivost
- ZÁKLADNÍ znalost čtení technických výkresů
- výhodou praxe v oborech zámečník, truhlář, automechanik, sádrokartonář

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní