Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Flexibilní brigáda ve výrobě, volba směn

referenční číslo: 6348 | aktuálnost: 13. 12. 2016

Hledáte dlouhodobou brigádu, která by se přizpůsobila Vašim časovým možnostem? Chcete se věnovat studiu, ale zároveň si i přivydělat? Nebo jen hledáte brigádu, kterou můžete vykonávat při práci? Pak je tato nabídka přímo pro Vás

Pro společnost, která se zabývá produkcí plastových výrobků a dílů, hledáme šikovné brigádníky (díky povaze práce spíše muže) na ranní, odpolední nebo noční směny na pozici: Pomocný pracovník ve výrobě plastů. Směny probíhají každý týden od neděle (noční) do pátku (odpolední) v Brně Slatině.

Pracovní náplní jsou různé pomocné práce při montáži a výrobě dílů. Brigádník se také může setkat s obsluhou CNC stroje, opracováváním plastových výlisků i s ořezáváním plastových dílů na pile. Rozhodně se ale nejedná o pásovou výrobu. Na všechnu práci je brigádník řádně zaškolen.

Nevyžadujeme docházku každý den, nicméně preferujeme uchazeče, kteří by mohli odpracovat alespoň 2-3 směny za týden. Brigáda je opravdu velmi flexibilní a je tu možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu.

Pokud máte o brigádu zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře a nezapomeňte připojit Vaše časové možnosti.

Požadujeme:

– fyzickou zdatnost, manuální zručnost
– čistý trestní rejstřík
– věk nad 18 let
– spolehlivost, pracovitost
– docházku na 2-3 směny/týdně

Nabízíme:

– vlastní volbu směn (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00)
– odměnu 85 Kč/hod. za ranní a odpolední směny 93,5 Kč/hod. za noční směny
– dlouhodobou brigádu v Brně Slatině
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail