Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby s AJ/NJ

referenční číslo: 11331 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením výroby? Domluvíte se anglicky nebo německy a rádi byste získali práci na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY v prosperující výrobní společnosti v severní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY s AJ/NJ (40-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • řízení výroby, rozdělování a organizace práce
  • zodpovědnost za výrobu s cca 100 podřízenými
  • kontrola plnění výrobního plánu a dodržování procesů
  • zajištění optimalizace a efektivity výroby
  • vedení, hodnocení a motivace pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí prosperující výrobní společnosti
  • služební auto i k soukromým účelům
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování, telefon
  • místo výkonu práce: severní část Jihomoravského kraje

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha