Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektroúdržbář do výroby

referenční číslo: 12679 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte zkušenosti s elektroúdržbou v rámci výrobní firmy a není tím pádem pro Vás problém pracovat ve třísměnném provozu? Máte potřebnou kvalifikaci a osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6?

Pak pro Vás máme nabídku v renomované zahraniční společnosti. Zašlete nám Váš životopis na pozici:

ELEKTROÚDRŽBÁŘ do VÝROBY (20.000 – 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Elektroúdržba jednoúčelových strojů a linek
  • Řešení provozních závad, prevence závad
  • Podílení se na opravách i po mechanické, hydraulické či pneumatické stránce
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • Min. vyhlášku 50/1978 Sb., §6
  • Praxi s elektroúdržbou ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Stabilní práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Finanční prémie k fixní mzdě
  • Další benefity dle individuální domluvy
  • Místo výkonu práce – okres Prostějov

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha