Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

NWT a.s.

Ostatní technici elektronici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11534270777 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturitou technického směru, dobrá znalost MS OFFICE (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, AutoCAD výhodou), znalost čtení projektové dokumentace, znalost tvorby projektové dokumentace výhodou, komunikativnost, nutnost samostatně organizovat čas,AJ výhodou, důslednost při plnění zadaných úkolů vedoucích pracovníků, ŘP sk. B, schopnost rychle se učit novým věcem, min. 3 roky praxe v oboru a na obdobné pracovní pozici, časová flexibilita
Náplň práce: technické zapojení a oživení slaboproudých technologií, znalost silnoproudu výhodou, samostatné řešení obchodních případů, ve spolupráci s technickou podporou a vedoucím oddělení, práce se stávajícími zákazníky NWT, udržování dobrých vztahů, aktivní komunikace se zákazníky, od nabídky až po podpis servisní smlouvy
Výhody: práci s moderními technologiemi, k dispozici firemní notebook a telefon, příspěvek na stravné, pravidelné odměny, automobil
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail, hlásit se telefonicky nebo osobně v době od 8:00 do 17:00 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

NWT a.s., Veronika Očadlíková, veronika.ocadlikova@nwt.cz, +420 570 570 491