Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Valašské Meziříčí

Ošetřovatelé v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11563540721 | aktuálnost: 12. 10. 2016

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Noclehárna pro muže a ženy
POŽADUJEME: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb.) - kurz je možno doplnit ve lhůtě do 18 měsíců od data nástupu. Trestní bezúhonnost. Dobrá znalost práce na PC. VÝHODOU: praxe v sociálních službách. Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, empatický přístup ke klientům, úcta k životu v jakékoliv podobě, ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním, sociální cítění, schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, otevřenost, organizační schopnosti, ochota vzdělávat se, schopnost pracovat.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění a poskytování služby Noclehárny pro muže a ženy bez domova podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Zajišťování řádného chodu Noclehárny - provádění příjmu uživatelů, jednání se zájemcem o službu, uzavírání ústních smluv se zájemci, výběr plateb za nocleh uživatelů, vedení evidence a dokumentace uživatelů, vedení podpůrných a motivačních rozhovorů s uživateli, poskytování krizových intervencí uživatelům v krizi. Práce je svým charakterem vhodnější pro muže
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, možnost navázání profesních kontaktů. V rámci benefitů 1 týden dovolené navíc, roční odměny a náborový příspěvek. Mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši od 13.810 Kč do 15.800 Kč (konkrétní výše je závislá na délce odborné praxe), po zapracování navíc osobní příplatek, dále pak zákonné příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu ve výši 20% a příplatek za práci ve svátek.
PRVNÍ KONTAKT: Bližší informace podá vedoucí noclehárny Pavel Březovják, od 8:00-14:30 hod. na tel. čísle 731 626 134, email pavel.brezovjak@valmez.charita.cz případně osobně od 8:00-14:30 hod. v sídle Charity Valašské Meziříčí.
Strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na email: erika.moscakova@valmez.charita.cz, případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí. Ve Vaší žádosti uvádějte prosím celý název pracovní pozice, která je uvedena v názvu inzerátu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 13 810 - 15 800 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail