Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

Stavební a provozní elektrikáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10625520748 | aktuálnost: 15. 7. 2016

  • SOU obor elektro + praxe v oboru podmínkou, kvalifikace dle § 6 vyhlášky 50, základní znalost AJ pro čtení dokumentace a schémat zapojení, základní znalost řídících systémů (Siemens), praktická orientace v elektrodokumentaci výrobního zařízení, údržba a servis výrobního zařízení, schopnost diagnostikovat a komunikovat s externími firmami při odstranění poruch řídících systémů.

Mzda od 21 000 Kč, HPP, plný úvazek, 3-směnný provoz (Po - Pá + pohotovost o So a Ne), nástup ihned, pracoviště: Opava - Komárov.
KO: Květa Čižmárová, e-mail: kveta.cizmarova@akzonobel.com. Životopis zašlete na e-mail: kveta.cizmarova@akzonobel.com a do předmětu napište: ELEKTRIKÁŘ, nebo životopis zašlete poštou či doneste osobně na vrátnici na adresu: Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., provoz Podvihovská č.p. 304/12, Komárov, 747 70 Opava 9. Aktualizace: 20.4.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail