Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Technologies

Senior SW vývojář - embedded vývoj (C, C++) pro automobily

(referenční číslo: 2-10-211067/JD)

Máte rád/a auta a baví vás sledování novinek ze světa automobilů?

Chcete se sami podílet na jejich vývoji?

Zajímá vás vývoj embedded systémů?

Zareagujte a můžete se podílet na vývoji nejnovějších elektronických zařízení pro automobily světových značek

Náš významný klient pro své nově vybudované vývojové (R&D) centrum hledá uchazeče na pozici

Embedded SW Developer.

Vaším úkolem bude:

  • vývoj embedded systémů pro zařízení pro automobily (bezpečnostní prvky, podpora řízení, kamerové systémy, adaptivní tempomat, apod)
  • programování v C, C++
  • spolupráce na testování, integrace SW komponent do vyvíjeného systému
  • vývoj nástrojů pro testování i vývoj
  • zpracování technické dokumentace

Příležitost i pro absolventy z oboru

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti IT (SW inženýrství, informatika), elektroniky
  • Zkušenosti s vývojem SW pro technické produkty (oblast automotive výhodou) - vestavěné systémy / embedded vývoj
  • Programování v C podmínkou
  • Pokročilá znalost AJ (NJ výhodou)
  • Znalost problematiky embedded vývoje pro technický produkt

Nabízíme:

Benefity:

  • práci u atraktivního zaměstnavatele
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • práce na komplexním vývoji (HW, SW, testování v reálných podmínkách, integrace u automobilek, ...)
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • účast na prestižních projektech vývoje inovativních produktů pro nové automobily
  • možnost profesního růstu, uplatnění a rozvoj Vašich znalostí a dovedností a mnoho dalších zajímavých benefitů
  • možnost spolupráce se zahraničními experty
  • relokace v případě stěhování, podpora při dojíždění

Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání