Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Quality team leader

referenční číslo: 12795 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Máte zkušenosti v oblasti kvality i nějaké zkušenosti s vedením či koordinací lidí? Jste stavěný pro práci v dynamickém prostředí a ovládáte anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni? Hledáte práci jako QUALITY TEAM LEADER v Jihomoravském kraji? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost zabývající se výrobou pro automotive hledá kolegu/kolegyni na pozici:

QUALITY TEAM LEADER (48-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů
  • vedení inženýrů a inspektorů kvality
  • implementace nových zlepšení do výroby
  • každodenní řešení vzniklých problémů
  • komunikace v rámci společnosti
  • denní komunikace v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxi v oblasti kvality na obdobné pozici
  • zkušenosti s motivací a vedením pracovníků
  • schopnost pracovat pod tlakem a iniciativní přístup

Nabízíme:

  • zajímavou práci v rozvíjející se společnosti
  • práci v dynamickém prostředí
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dovolenou navíc, závodní stravování
  • jazykové kurzy a flexibilní pracovní dobu
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 48 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha