Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní operátor/ka s praxí - 30 000 Kč - sjednávání schůzek - Praha 7

referenční číslo: F339DEE6 | aktuálnost: 12.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost, se sídlem na Praze 7 Holešovicích.

Hledáme telefonní operátory / telefonisty s praxí v telefonním sjednávání schůzek nebo telemarketingu.

U této pracovní pozice nepůjde o žádný prodej, ani prezentaci výrobků či služeb, ale pouze o kontakt zákazníků pro sjednání schůzky s představitelem společnosti.

Požadujeme:
- praxi v telemarketingu / sjednávání schůzek po telefonu - Nutné
- kvalitní komunikační schopnosti (slovní obratnost, neostýchavost, asertivitu)
- příjemný a zároveň zřetelný hlas
- schopnost individuální práce
- samostatnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet)
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
- zajímavou, dlouhodobou práci v kancelářích klienta na Praze 7 Holešovicích
- příjemné pracovní prostředí, dobrý pracovní tým
- pravidelné měsíční výplaty - velmi zajímavý FIX + bonusy - cca 30 000 Kč
- možnost spolupráce na pracovní poměr, ŽL, DPP - dle přání kandidáta

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity