Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik

referenční číslo: F2E61259 | aktuálnost: 29.08.2016

EKOSPOL a.s.

EKOSPOL a.s., lídr českého developerského trhu, vypisuje výběrové řízení na aktivního, energického a zodpovědného kolegu do našeho marketingového týmu.

Analytik

Náplň práce

• vyhodnocování trhu bytů a parcel v Praze,
• monitoring konkurenčních firem a celého developerského trhu
• samostatná analýza aktivit konkurenčních společností a aktivní hledání prostor pro zlepšení
• vyhodnocování prodejů developerských projektů
• příprava a vyhodnocování dotazníků spokojenosti klientů, analýza dat
• sběr, třídění, systemizace a vyhodnocování dat
• poskytování informační podpory pro sektor marketingu a oddělení PR

Požadujeme

• VŠ
• obor informatika výhodou
• znalost VBA
• pokročilá znalost MS EXCEL (funkce, kontingenční tabulky)
• zkušenosti s business inteligence
• znalost html a webových technologií
• zkušenost s Power Pivot, MS Query výhodou
• znalost databázových systémů a SQL výhodou
• velmi dobré organizační schopnosti, schopnost zvládat mnoho úkolů najednou
• schopnost rychle chápat souvislosti a učit se novým věcem
• analytické a logické myšlení
• spolehlivost a schopnost plnit termíny
• samostatnost, loajalita, pečlivost a smysl pro detail
• flexibilita, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
• touha neustále se zlepšovat
• zájem o oblast marketingu a jeho nových trendů
• zkušenosti s prací v marketingovém oddělení nebo reklamní agentuře výhodou
• zájem o oblast rezidenčního developmentu, zkušenosti z tohoto oboru výhodou
• znalost AJ výhodou

Nabízíme

• Jistota zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 24 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
• Možnost rychlého profesního růstu talentovaných zaměstnanců
• Zajímavá práce, velké možnosti seberealizace s potenciálem uplatnit vlastní originální ideje
• Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
• Motivační finanční ohodnocení
• Slevy na produkty společnosti
• Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
• Nabídka nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
• Částečně flexibilní pracovní doba
• Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
• Příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ
• Možnost používání mobilního telefonu i k soukromým účelům
• Možnost až týdne dovolené navíc
• Finanční odměny při životních jubileích
• Stravenky

Finanční ohodnocení:
Roční mzda: 480.000 – 800.000,- Kč

Poskytnutí osobních údajů
Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.
Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Mzda: 40 000 - 67 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingová strategie, marketingový analytik, průzkum trhu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální