Grafton Recruitment Ostrava

Specialista zákaznického servisu s něměckým jazykem|AŽ 30 000 KČ|

(referenční číslo: 4-12-228009/JD)

Hovoříte aktivně německy a rádi byste využívali svůj německý jazyk při komunikaci se zákazníky?

Pro výrobní společnost, se silným podílem na trhu hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici "SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s NĚMĚCKÝM JAZYKEM|AŽ 30 000 KČ|".

Pracovní náplň:

  • denní komunikace se zákazníkem
  • denní komunikace s odděleními napříč společností
  • zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
  • zápis a kontrola zakázek v interním SW
  • odpovědnost za přípravu podkladů pro smlouvy (nabídkový list, kalkulace, objednávky)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • německý jazyk na komunikativní úrovni - denní komunikace
  • zkušenosti s prací na PC
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat týmově
  • smysl pro odpovědnost

Výhodou:
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

Benefity:

  • kvartální odměny, roční odměny a podíl na hospodářském zisku společnosti
  • 22 dní dovolené
  • zkrácená pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek k narození dítěte
  • společné firemní akce
  • moderní pracovní prostředí, odpočinkové koutky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání