Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Development enineer HW

(referenční číslo: 8-30-173704/JD)

Hledáme vývojáře analogových a digitálních obvodů spínaných napájecích zdrojů.
Člověka, který bude tvořit schémata a navrhovat desky plošných spojů. Počítat, simulovat, dimenzovat a optimalizovat elektronické komponenty až do realizace prototypů a jejich ověřování.

Požadujeme:

Jste vysokoškolák, nebo zapálený středoškolák se zaměřením na elektorniku a elektrotechniku.

Máte zkušenosti s touto problematikou?
Máte znalosti Altium designer nebo Mentor Graphics Expedition PCB?
Navíc hovoříte i píšete anglicky?
Máte zájem o elektroniku a máte týmového ducha?

Tak hledáme právě Vás!

Nabízíme:

Benefity:

  • možné stáže v zahraničí,
  • věrnostní příspěvky,
  • příspěvky na životní pojištění,
  • pomoc při relokaci a další benefity, včetně příjemné firemní kultury.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Ústecký kraj
Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum
Typ nabídky: Zaměstnání