Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SBS - NEPRON, s.r.o.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11233080733 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce:Kaznějov

Požadavky na uchazeče:
- SŠ/VŠ vzdělávání nejlépe technického směru
- znalsot práce na PC (Word, Excel)
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- znalost nástrojů kvality výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- technické myšlení, komunikační schopnosti
- ochota učit se nové věci

Náplň práce:
-odpovědnost za uvolňování výroby
- komunikace se zákazníky
- řešení reklamací se zákazníky
- vytváření a zavádění nápravných opatření
- analýza vadných produktů
- tvorba dokumentace a záznamů, vyhodnocování kvalitativních ukazatelů
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování kvality ve výrobě

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- ovoce na pracovišti
- možnost jazykových kurzů na pracovišti, další vzdělávání

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SBS - NEPRON, s.r.o., Ing. Lucie Moudrá, mzdová účetní, l.moudra@sbs-nepron.com, +420 373 300 420