Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Model Obaly a.s.

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10625570703 | aktuálnost: 14. 7. 2016

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, zkušenosti se správou síťové infrastruktury ( LAN, WAN ), dobrá znalost operačních systémů na platformě MS, zkušenost s administrací systému elektronické pošty, vysoká flexibilita a schopnost učit se, komunikativní znalost anglického jazyka (minimální úroveň B1 dle JERR), analytické myšlení, aktivní přístup k řešení úkolů, samostatnost a systematičnost, příjemné vystupování, ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B. Mzda do 25 000 - 35 000 Kč, HPP, smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, příspěvek na stravování, vzdělávání, firemní akce, nástup ihned, pracoviště: Opava.

KO: Samarasová Lucie Mgr., e-mail: lucie.samarasova@modelgroup.com.
Úkoly: technická podpora uživatelů informačních systémů, zajištění chodu počítačové sítě, správa PC a serverů na platformě Microsoft Windows, zajištění bezpečnosti a ochrany dat v informačních systémech, jednání s dodavateli IT a realizace rozvojových projektů v oblasti IT. Nahlášeno: 20.4.2016, aktualizace 30.5.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail