Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Key Account Manager

referenční číslo: 35754 | aktuálnost: 10. 10. 2016

Pro našeho klienta, který se zabývá nákupem, prodejem, exportem a importem, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:

- Managing relationship with main clients – keep customer satisfaction on highest level
- Following up specific projects with Key account management team
- Analysing and proposing new services to expand business opportunities
- Coordination of team across several countries – defining priorities, short term strategy, following up action plans
- Dealing with customer side – Supply chain, logistics, International transportation, procurement, Purchasing

Požadujeme:

- University degree in economical/ technical field
- 10 years of logistic and project management experience from international, multicultural company
- Proofed logistic knowledge, preferably in middle-big manufacturing companies.
- Project management experience, dealing and coordinating a team (min 10 people) preferably on wide area
- Capability to plan resources
- Concrete TPS/lean manufacturing knowledge
- Price negotiation and contract set up skills
- Fluent English (Additional languages than mother language are preferred)
- Database and data management understanding (Analysis tools knowledge preferred)
- Budget, cost and basic accountancy capabilities
- Investment planning experience is preferred
- Assertiveness, communication, presentation
- Discipline, punctuality
- Listening and open mindset

Nabízíme:

- Samostatnou a zodpovědnou práci
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Firemní benefity
- Práci v přátelském kolektivu

Místo výkonu práce: okres Praha východ
Datum nástupu: ihned/dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis v ČJ a AJ na:kariera12@karierasro.cz a uveďte značku 2290/KAM/SUS

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha