Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11000350767 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Zajišťování zájmové a kulturní činnosti, vyhledávání, organizování volnočasových aktivit zaměřených zejména na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností klientů formou výtvarné, hudební, dramatické nebo pohybové výchovy. Rozvíjení pracovních návyků, pracovní aktivity a individuální manuální zručnosti klientů.
Požadujeme odbornou způsobilost dle § 116 písm. b) zákona 108/2006Sb., o sociálních službách (min. ÚSO s mat. + kurz pracovníka v sociálních službách) nebo přílohy č. 4 vyhlášky 505/2006 Sb., trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k seniorům, manuální zručnost, hra na hudební nástroj vítána, praxe výhodou. Po skončení dohody o provedení práce možnost nástupu do pracovního poměru za mateřskou a rodičovskou dovolenou.
Hlásit se e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 85 - 110 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail