Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista údržby

referenční číslo: 12504 | aktuálnost: 16. 10. 2016

Je Vaší specializací údržba? Vaším největším úspěchem je plynule fungující výroba a funkční plán údržby? Pokud chcete svou kariéru spojit se silným hráčem na trhu, pak je tato nabídka určena právě Vám

Společnost, se silným postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA ÚDRŽBY

Náplň práce

  • podílení se na tvorbě strategie na oddělení údržby
  • kontrola stanoveného plánu
  • organizace dodávek náhradních dílů
  • komunikace s externími firmami
  • metodické vedení týmu údržby

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • 4 a více let zkušeností na pozice inženýra údržby
  • anglický jazyk – pokročilá znalost, denní použití
  • zkušenosti s metodickým vedením týmu – pomoc údržbářům při řešení nestandartních úkolů
  • inovativní přístup k plnění úkolů

Nabízíme:

  • práci pro jedinečného zaměstnavatele
  • stravování zajištěné zaměstnavatelem
  • kurzy vedoucí k Vašemu odbornostnímu i jazykovému posunu
  • možnost aplikace inovací
  • činnosti, které nepodléhají rutině
  • místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 45 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha