Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář firmware

referenční číslo: 13158 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém vzdělání? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete své jazykové znalosti nadále rozšiřovat? Máte zkušenosti s vývojem firmware?
Pak jste pravděpodobně kandidát, kterého hledáme
Mezinárodní výrobní společnost, využívající nejmodernější technologie Vám nabízí volné místo na pozici:

VÝVOJÁŘ FIRMWARE

Náplň práce

  • testování vyvíjených komponentů
  • vývoj a výzkum firmware průmyslových zařízení
  • komunikace napříč celou společností
  • spolupráce na projektech
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání, elektrotechnického směru
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • orientaci v oboru vývoje firmware
  • zkušenosti s programováním v jazyce C/C++
  • zájem o elektrotechniku

Nabízíme:

  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • místo výkonu práce: okres Trutnov

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha