Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodné kandidáty na pozici:

ELEKTRONIK

referenční číslo: F1E89A1D

Náplň práce:

  • diagnostika a opravy (preventivní, korekční) zejména na pracovištích: robotizovaná pracoviště Kuka, ABB; vakuovací stroje Alumet, Balzers, Arzuffi; lakovací linky Eisennman; spalovny Eisennman, Brofind
  • diagnostika a opravy (preventivní, korekční) veškerých elektrických strojů a zařízení, slaboproudých rozvodů, silnoproudých elektroinstalací budov atd.
  • instalace a opravy LAN rozvodů (technologická, veřejná síť)

Požadujeme:

  • OU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • praxi alespoň 2 roky v oblasti opravy a údržby strojů a zařízení
  • platnou vyhlášku 50 min. §6
  • zkušenosti s diagnostikou elektronických systémů
  • znalost čtení elektrodokumentace
  • schopnost orientace v PC, PLC programech
  • schopnost orientace v IT a LAN sítích
  • zkušenosti s roboty ABB, KUKA, ENGEL a Sepro výhodou
  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách
  • samostatný a zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • ochotu pracovat ve čtyř směnném provozu
  • znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity