Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310350739 | aktuálnost: 24. 8. 2016

pro středisko Holešov hledáme technického pracovníka, který bude mít na starosti vedení skladového hospodářství, evidenci a výdej vodoměrů, zpracování podkladů pro fakturaci.
Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, širokou škálu firemních benefitů, uvedená mzda je nástupní
Požadujeme ÚSO vzdělání s maturitou technického směru, praxi alespoň 1 rok, dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook Express), ŘP sk. B výhodou.
Bližší informace telefonicky PO-PÁ 7,00-15,00 hodin, nebo písemné přihlášky se strukturovaným životopisem s aktuální fotografií a kopií dokladu o ukončeném vzdělání zasílejte do 2.9.2016 na e-mail marie.langova@vak-km.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 500 - 17 500 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail