Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11109870751 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Hlavní náplň činnosti: příjem a přepojování telefonátů (předávání vzkazů), přijímání, organizace a zabezpečení návštěv, příjem a distribuce pošty, kontrola docházky zaměstnanců, psaní dopisů,objednávek a jiné korespondence, organizace a zabezpeční služebních cest (hotely,letenky,taxi…), jiná administrativní činnost dle potřeby. Požadavky: min.SŠ vzdělání s maturitou, dobrá znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ výhodou, znalost práce na PC (Word, Excel,PowerPoint), řidičský průkaz sk.B, dobré organizační a prezentační schopnosti, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost. Nabízíme: zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě, přátelský kolektiv a seriózní jednání, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, bohaté firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, prémie, 13.a 14.plat, nápoje na pracovišti, firemní akce atd.). Pracoviště: Kralice na Hané

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail