Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SK - EKO Pardubice s. r. o.

Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11389200778 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu práce Pardubice - Semtín.
Požadujeme:
o min. SOU - technického zaměření
o týmovou spolupráci, zodpovědnost
o časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
o strojnický průkaz - čelní kolová vozidla, rypadla
o řidičský průkaz sk. B, C, T, E
o profesní řidičský průkaz - výhodou
Nabízíme:
o odpovědnou práci
o možnost seberealizace a profesního rozvoje
o zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
o týmovou spolupráci
o finanční ohodnocení odpovídající práci a pracovnímu nasazení
o mobilní telefon i pro soukromé účely
o příspěvek na stravování
o práci na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
o mzdové ohodnocení bude určeno na základě osobního jednání a v závislosti na Vaší praxi
o v případě kvalitně a bezchybně odváděné práce možnost vyplácení zvláštních prémií + proplácení přesčasových hodin.

Náplň práce:
o obsluha veškerého strojního a vozového parku
o práce na realizovaných zakázkách
o práce na sběrném a recyklačním dvoře
o zajištění běžné provozní údržby strojů a zařízení
o odpovědnou práci na plný úvazek nebo i zkrácený úvazek na DPP
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha