Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chcete si přivydělat přes léto a podzim? Jste šikovní a nevadí Vám manuální práce? Chcete být v příjemném kolektivu a moderním pracovišti? Chtěli jste vždy vědět, jak snadné je proměnit plast na prach? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé uchazeče pro dlouhodobou brigádu na pozici Obsluha drtičky plastu. Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí Náplň práce: Jednoduchá obsluha drtičky dle pokynů vedoucího směny Zodpovědnost za svěřený úsek Manipulace s plastov

Obsluha drtičky plastu - pravidelná dlouhodobá brigáda 95Kč/hod

referenční číslo: 5760 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Chcete si přivydělat přes léto a podzim? Jste šikovní a nevadí Vám manuální práce? Chcete být v příjemném kolektivu a moderním pracovišti? Chtěli jste vždy vědět, jak snadné je proměnit plast na prach? Pak hledáme právě Vás Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé uchazeče pro dlouhodobou brigádu na pozici: Obsluha drtičky plastu.

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí

Náplň práce:

Jednoduchá obsluha drtičky dle pokynů vedoucího směny
Zodpovědnost za svěřený úsek
Manipulace s plastovými výrobky
Spolupráce s ostatními pracovišti pro zajištění bezproblémového chodu provozu

Požadujeme:

- Spolehlivost
- Ochotu pracovat na 2 směny od pondělí do pátku (13:45 – 21:45, 21:45 – 5:45)

Nabízíme:

- Mzda 95 Kč/měsíc
- Přátelské pracovní prostředí
- Možnost vyplácení záloh
- Pravidelný měsíční příjem
- Plnohodnotné zaškolení
- Nástup možný ihned
- Korektní a solidní jednání
- Volné víkendy

Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha