Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu materiálů pro interiéry a stavby - nástup ihned

referenční číslo: F1875F92 | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- nákup a příjem skladového a objednávkového zboží
- jednání s dodavateli
- kontrola plnění dodávek
- zajištění efektivního a včasného dodání zboží
- sledování stavu zásob
- řešení reklamací na dodavatele
- aktualizace dat v interním informačním systému

Požadujeme

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- přehled v oblasti materiálů pro interiéry a stavby (řešení interiérových dveří, podlah, řeziva a podobného sortimentu)
- znalost komunikativní AJ nebo NJ výhodou
- komunikativnost, ochotu cestovat
- vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
- práce na PC (MS Office)
- ochotu učit se novým věcem a spolupodílet se na inovativních procesech
- ŘP. sk B

Nabízíme

- motivační ohodnocení v závislosti na výsledcích
- zázemí silné a dynamicky se vyvíjející společnosti s celorepublikovou působností
- standardní benefity (telefon, stravenky), možnost vzdělávání
- možnost profesního růstu - referent je jen odrazovým můstkem k přesunu na produktového specialistu případně na manažerskou pozici
- nástup ihned či dohodou

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: referent nákupu a prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita