Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní referent s AJ – vhodné pro absolventy

referenční číslo: 830 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte technické myšlení? Máte zkušenosti s tvorbou nabídek, kalkulací, ceníků? Hledáte nové uplatnění?

Tak čtěte dále, hledáme totiž

OBCHODNÍHO REFERENTA s AJ – VHODNÉ i pro ABSOLVENTY

Náplň práce

  • Odpovědnost za oblast evropského trhu
  • Vyřizování objednávek
  • Zpracovávání nabídek, kalkulací, ceníků a technických doporučení
  • Komunikace se zákazníky a distributory
  • Občasná komunikace s konstrukčním oddělením společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – strojní zaměření
  • Anglický jazyk – komunikativní znalost (výjezdy do zahraničí za klienty, kde povedete obchodní jednání)
  • Schopnost analytického a technického myšlení (vztah k výpočtům)
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost odborného i osobnostního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Lovosice

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha