Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby – až 150 Kč/hod

referenční číslo: F1747FB9 | aktuálnost: 06.02.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chcete pracovat pro lídry automobilového průmyslu jako je Audi, BMW, Mercedes nebo Volvo? Chcete být za svoji práci patřičně ocenění a čerpat množství zajímavých benefitů? Získejte zkušenosti v moderní německé společnosti Brose v Kopřivnici

Náplň práce

- montáž autosedaček
- výroba elektromotorů ABS a zámků do dveří automobilů
- kontrola hotových výrobků

Požadujeme

- manuální zručnost
- ochota pracovat na směny
- předchozí zkušenosti z výroby jsou vítanou výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

- motivující mzda 120 až 150 Kč na hodinu dle výkonu
- měsíční průměrná hrubá mzda 22 500 Kč
- možnost dalšího přivýdělku na přesčasech s příplatkem navíc
- nástup ihned
- doprava ZDARMA - svoz z Kopřivnice, Nového Jičína, Frenštátu, Rožnova
- 13. a 14. plat a další podíl na hospodářském výsledku
- možnost dalšího přivýdělku k základnímu platu - (svátek 100 %, víkend 40 %)
- možnost získat praxi a zároveň příležitost ke kariérnímu růstu
- další atraktivní benefity - dotované obědy jen za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát), rehabilitace

Mzda: 18 000 - 22 500 Kč

Místo pracoviště: Kopřivnice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní