Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog prototypové výroby

referenční číslo: 12463 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání v oblasti strojírenství? Získal jste praxi na pozici technologa? Jste kreativní a láká Vás perspektiva automobilového průmyslu a možnost stát na začátku něčeho nového? Chcete vidět, jak se Vaše myšlenky mění v realitu?
Pak hledáme právě Vás
Česká společnost, působící v oblasti automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáty na pozici TECHNOLOG PROTOTYPOVÉ VÝROBY.

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů
  • Návrhy změn v oblasti technologií
  • Tvorba technické dokumentace
  • Optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi na pozici technologa
  • Velmi dobrou znalost technické dokumentace
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Stabilitu a perspektivu automobilového průmyslu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 24 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha