Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GOLD ROYAL RESTAURANT s.r.o.

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10846620705 | aktuálnost: 15. 7. 2016

  • SOU, praxi nebo vyučení v oboru (nejlépe Hotelová škola), řidičský průkaz sk.B, příjemné a milé vystupování, profesionální přístup, absolutní spolehlivost a zodpovědnost, maximální časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Hledáme člověka, kterého baví práce s lidmi, je kreativní a zodpovědný. Více informací o naší restauraci naleznete na našich webových stránkách www.stablovice.cz a na facebooku. Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, zajímavou a zodpovědnou práci, stabilní pracovní kolektiv a pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody, nástupní plat: 12 100 Kč fixní plat + % z tržby, nástup možný ihned, pracoviště: Zámecká restaurace ve Štáblovicích. KO: Jana Cáblová, své písemné životopisy zasílejte emailem na adresu: gold.royal.restaurant@seznam.cz. Nahlášeno: 25.5.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail