Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Alfa Styl s.r.o.

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198650777 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.kopecky@alfastyl.cz

Zajímavá práce vhodná pro mladé dynamické lidi, kteří by se rádi zapojili do našeho týmu mladých lidí pracujících na projektu interiérových skel.
Hledáme koordinátora(ku) pro přípravu výroby a organizaci montáží interiérových prvků ze skla u koncových zákazníků. Práce v mladém, příjemném kolektivu s požadavkem na komunikativnost, samostatnost, preciznost a aktivní přístup.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem
- plánování cest na zaměření a montáže pro techniky
- koordinace dodávek materiálu a jednání s dodavateli
- zpracování cenových nabídek a kalkulací
- administrativa, práce s PC (office, mapy, evidence zakázek)
Nabízíme:
- práce v mladém a příjemném kolektivu
- stabilní zázemí menší rodinné firmy
- zajímavá práce s designem interiérů
- zaměstnanecké výhody
- možnost nástupu ihned
- zajímavé platové ohodnocení
- práce v centru Brna
Požadujeme:
- chuť pracovat a zápal pro věc
- výborné organizační schopnosti
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- technické zaměření, čtení jednoduchých technických výkresů
- komunikativnost, příjemné vystupování
- schopnost samostatného jednání a rozhodování
- zkušenosti z oblasti návrhu či výroby nábytku výhodou
- dobrá znalost práce s PC - MS Office, grafické programy a AutoCad výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha