Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FAB Vehicle Security Solutions s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích služeb)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10839400704 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ondrej.sury@bs-sro.com.
Požadavky:
- ÚSO/VŠ ekonomického směru
- praxe v oboru podmínkou
- znalost finančního řízení
- znalost AJ
- znalost japonského jazyka a japonské mentality pro komunikaci s mateřskou společností ALPHA podmínkou
Náplň práce:
- odpovídá za finanční řízení, zajišťuje finanční řízení v souladu s pravidly japonské společnosti ALPHA
- odpovídá za správnost, úplnost, včasnost a vhodnost informačního systému
- odpovídá za řádné vedení předepsané evidence a výkaznictví
- zajišťuje činnosti v oblasti manažerského účetnictví a cen
- slaďuje termíny předání podkladů umožňujících konsolidaci účtů a konsolidaci účetní závěrky
- zodpovídá za dodržování daňových a celních zákonů, předkládá návrh a zpracovává roční finanční plán nákladů a výnosů a kontroluje dodržování tohoto plánu
- zpracovává analýzy a navrhuje řešení pro ekonomická rozhodnutí, provádí kalkulaci cen.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 147 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha