Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista controllingu a reportingu

referenční číslo: F0C23873 | aktuálnost: 30.05.2016

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici

SPECIALISTA CONTROLLINGU a REPORTINGU

Hlavní náplň pracovní pozice:

• Sestavování a kontrola plnění finančního plánu společnosti a jednotlivých nákladových středisek
• Analýza vývojových trendů
• Zpracování standardních periodických výstupů pro Český statistický úřad
• Ve spolupráci s ředitelem finančního a správního úseku příprava pravidelných výkazů
pro mateřskou společnost
• Kontrola věrohodnosti účetních výstupů
• Řízení rizik společnosti (ve spolupráci s risk managerem mateřské společnosti)

Nabízíme:

• Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
• Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Kvalitní systém vzdělávání a možnost profesního růstu
• Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
• Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové
penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby,
a další benefity.

Požadujeme/kvalifikační předpoklady:

• VŠ ekonomického zaměření (studium ACCA/CIMA předností)
• Praxe v oboru minimálně 3 roky (praxe v pojišťovnictví nebo bankovním sektoru předností)
• Znalost základních účetních předpisů, obecná znalost standardů IFRS
• Základní znalost o systémech řízení rizik ( zejména OpRisk a ICS ) a Solvency II
• Znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni, znalost obou jazyků předností
• Nadprůměrná uživatelská znalost programů Microsoft Office, zejména Excel
• Analytické myšlení, systematičnost, spolehlivost
• Schopnost rozhodování, schopnost samostatného řešení problémů
• Schopnost komunikace s lidmi

Svůj životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mailem na brinkova@das.cz.

Těšíme se na Vaše reakce.

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: finanční analytik, finanční controller, risk management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní