Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Horšovský Týn

Ostatní úředníci jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251250773 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Požadavky: VŠ v magisterském studijním programu - stavební, praxe s řízením kolektivu, schopnost rozhodovat v časové tísni, velmi dobré komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC, přesnost, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení, ochota k celoživotnímu vzdělávání, řidičské oprávnění skupiny B, VÝHODOU: praxe ve veřejné správě, znalost územně plánovací problematiky, územního a stavebního řízení, zkouška zvláštní odborné způsobilosti, autorizace v oboru
Nabízíme: stravenky, sociální fond, příplatek za vedení, osobní příplatek
Termín nástupu: dle dohody
Náležitosti přihlášky:
Přihláška musí obsahovat dle § 7, odst. 4 zákona: název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, e-mail, číslo občanského průkazu, datum a podpis, datum možného nástupu.
K přihlášce se připojí následující doklady dle § 6, odst. 4 zákona:
strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, čestné prohlášení dle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., (netýká se osob narozených po 1.12.1971), lustrační osvědčení podle zák. č. 451/1991 Sb., (netýká se osob narozených po 1.12.1971)
Přihláška musí navíc obsahovat prohlášení uchazeče o tom, že souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby výběrového řízení.
Lhůta pro podání přihlášky je do 30.9.2016 na adresu Město Horšovský Týn, kancelář starosty, náměstí Republiky 52, 34601 Horšovský Týn v uzavřené obálce označené "Výběrové řízení - vedoucí odboru výstavby a územního plánování". Více informací k výběrovému řízení na internetových stránkách města Horšovský Týn.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 17 870 - 26 870 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail