Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí kvality, olomoucko

referenční číslo: 11469 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Orientujete se v oblasti jakosti jako vystudovaný inženýr kvality nebo strojař, který se vyzná v oblasti zpracování plechů (ohraňování, svařování, řezání)?

Máte zájem spíše o řídící funkce? Považujete se však zároveň za praktika?

Pak pokud hledáte podobnou příležitost spíše v menší firmě jako vedoucí menšího kolektivu, je toto práce přímo pro Vás

VEDOUCÍ KVALITY, OLOMOUCKO (do 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Zastřešení oddělení kontroly jakosti pro operace řezání, svařování a další dokončovací operace
  • Povinnosti spojené s vedením týmu – koordinace činností, motivace aj.
  • Dohled nad technickou dokumentací podle aktuálních norem kvality
  • Komunikace se zákazníky ohledně kvality

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti jakosti ve strojírenství
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Znalost cizího jazyka (AJ, NJ výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí české menší české společnosti
  • Vedoucí pozici s možností seberealizace
  • Benefity dle osobní dohody
  • Lokalitu pracoviště na Olomoucku

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha