Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DPOV, a.s.

Provozní elektromechanici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11150020797 | aktuálnost: 23. 7. 2016

pracoviště Veselí nad Moravou, Kollárova 1684
Co Vás čeká?
- v rámci pracovní pozice kontrolor kvality budete vykonávat různorodou práci v rámci vstupní, mezioperační a finální kontroly kvality na přidělené řadě kolejových vozidel
- kontrola úplnosti dokladů a shody prováděných prací s požadavky zákazníka
- provádění namátkové kontroly nakupovaných dílů
- vytváření protokolů o kontrole
- odborné firemní zaškolení dle plánu školení
- jednosměnný provoz s 8 hodinovou pracovní směnou
- trvalý pracovní poměr (v prvním roce se sjednává pracovní poměr na dobu určitou)
Koho hledáme?
- ÚSO nebo SOV technického nebo elektrotechnického směru
- praxe na pozici kontrolor jakosti nebo ve strojírenské výrobě nebo jejich opravách výhodou
- znalost práce s produkty MS Office
- znalost IS SAP výhodou
- znalost nástrojů kvality a systému kvality dle ISO 9001
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na rekreaci, sportovní aktivity

Kontakt e-mailem novakovaa@dpov.cd.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 18 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha