Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Společnost zabývající se vývojem a prodejem pracovních ochranných pomůcek hledá posilu do svého týmu na pozici grafik/fotograf. Náplň práce: - příprava a zpracování materiálů (focení, třídění, rozvržení podkladů apod.) - kreativní tvorba - návrhy katalogů, letáků, propagačních materiálů - práce s grafickými programy.

Grafik/fotograf - Přerov

referenční číslo: 6401 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Společnost zabývající se vývojem a prodejem pracovních ochranných pomůcek hledá posilu do svého týmu na pozici grafik/fotograf.

Náplň práce:
- příprava a zpracování materiálů (focení, třídění, rozvržení podkladů apod.)
- kreativní tvorba
- návrhy katalogů, letáků, propagačních materiálů
- práce s grafickými programy

Požadujeme:

- vzdělání: střední polygrafická škola, střední a vyšší odborná škola grafická, vysoká škola grafická
- zaměření na reklamní grafiku či reklamní fotografii
- dobrou znalost práce s počítačovými programy Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop
- praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- možnost seberealizace a uplatnění tvůrčí kreativity
- zázemí stabilní společnosti
- adekvátní finanční ohodnocení
- možnost rozvoje a uplatnění tvůrčího ducha
- nástup do kmenového stavu společnosti

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha