Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Servisní technik - bezpečnostní systémy EZS, EPS, cctv

referenční číslo: S037/120916 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Pro velkou elektrotechnickou, inženýrskou společnost, která se zabývá projektovým řešením, realizací a následným servisem elektrotechnických bezpečnostních systémů zaměřených na EPS, EZS, CCTV, hledáme vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku na pozici:
SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy EZS, EPS, CCTV

Vaším úkolem bude participovat na zajištění servisu instalovaných elektrotechnických systémů např. pro EPS, EZS, CCTV apod.
Budete pracovat na projektech především v Praze, ale i jinde v Čechách. Půjde o pravidelnou údržbu, opravy a řešení poruch instalovaných systémů v komerčních objektech.

Požadujeme:

Požadavky:
- SŠ elektro
- zkušenost z instalací a servisu bezpečnostních systémů v budovách
- Vyhláška č. 50 Sb., minimálně §6
- znalost systémů EPS, EZS, ....
- vztah k IT a případně programování systémů výhodou

Nabízíme:

Nabízíme stabilní zaměstnání ve společnosti s dobrým postavením na trhu. Možnost participovat na technicky zajímavých projektech.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail