Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodné kandidáty na pozici:

ZMĚNOVÝ KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTŮ - RYCHVALD

referenční číslo: F09853DD

Náplň práce:

  • aktivně podporuje projektový a výrobní tým při realizaci konstrukčních změn nových projektů
  • shromažďuje všechny potřebné informace nezbytné pro nastavení dat a zavedení změn
  • dokumentuje a kontroluje veškeré aktivity vztahující se k zavedení změny
  • koordinuje tok informací o nabíhajících změnách mezi jednotlivými členy týmu
  • vede týdenní koordinační schůzky a informuje o stavu zavádění jednotlivých změn
  • provádí audit po zavedení změny, definuje nápravná opatření a sleduje stav jejich plnění
  • podporuje tým při procesu řízení nepotřebného materiálu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
  • praktické znalosti SAP a Teamcenter, GBC
  • min. 5 let praxe v MDS, vývoji produktů nebo výrobní oblasti
  • silné komunikační a organizační schopnosti
  • silné zaměření na výsledek
  • schopnost pracovat v mezinárodním prostředí a s globálním týmem
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • velmi dobrou znalost MS Office (Excel)

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rychvald, 735 32

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita