Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

HYDRAP, spol. s r.o.

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11792860749 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Požadujeme: vyučení v oboru + min. 2 roky praxe, nebo min. 5 let praxe (bez vyučení), čtení výkresové dokumentace, znalost měření, práce s měřidly, zkušenosti s výrobou nástrojů
Pracovní náplň: výroba řezných nástrojů dle technické dokumentace, broušení otupených nástrojů, vyřazování a doplňování opotřebených nástrojů v součinnosti s TPV, vedení evidenčních záznamů
Nabízíme: práci na HPP ve stabilní společnosti, možnost osobního růstu, práce bez sobot a nedělí, stravování ve firmě s příspěvkem zaměstnavatele, příplatek za odpolední směnu, příspěvek na penzijní připojištění, perspektiva dlouhodobé spolupráce, zázemí tradiční společnosti v oboru

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

HYDRAP, spol. s r.o., Vacková Pavla, hydrap@hydrap.cz, +420 577 145 556