Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Konstruktér jednoúčelových strojů #4270203 (Mladá Boleslav, CZK)

referenční číslo: 4270203 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Hledáme zkušené 3D konstruktéry, kteří mají zájem o vedení celých projektů a další rozvoj

KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Náplň práce:

- Vývoj a konstrukce jednoúčelových strojů, výrobních zařízení a jejich součástí (zejména pro automobilový průmysl)

Konstruování ve 3D CAD systémech
Technická jednání se zákazníkem a zástupci ostatních profesí
Zpracování kalkulací a podkladů pro výběrová řízení
Zpracování technické dokumentace pro zadání do výroby
Kontrola výroby
Autorský dozor v místě instalace

Náš klient nabízí:

Roční výkonové prémie
25 dní dovolené
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
Notebook, případně mobilní telefon
Jazykové kurzy
Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Náš klient požaduje:

Znalost práce s 3D CAD systémy (Catia V5, ProEngineer, SolidWorks, Inventor apod.)
Komunikativní znalost německého popř. anglického jazyka
Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu
Aktivní přístup k vlastnímu odbornému rozvoji
100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
Řidičský průkaz skupiny B

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha