Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí kvality – automotive

referenční číslo: 11685 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Jste organizační typ, který má zkušenosti s vedením týmu kvality? Orientujete se v ISO normách a nástrojích kvality? Máte zkušenosti s prováděním auditů a ovládáte anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Chcete spojit svojí další kariéru s mezinárodní výrobní společností?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní společnost, působící v automotive v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad

Náplň práce

  • Zdokonalování systému kvality
  • Odpovědnost za vedení týmu
  • Nastavování procesů kvality a jejich optimalizace
  • Zpracovávání reklamací a komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Řízení auditů, dle požadavků

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti s vedením týmu kvality
  • Praxe v automotive
  • Velmi dobré znalosti v oblasti řízení kvality

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha