Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GIT Consult Czech s.r.o.

Zahradníci zelináři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11108670764 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Práce v zemědělství - Zpracování zelí
Hledáme šikovné lidi, kteří vědí, že jim nevadí náročná manuální práce a práce ve stoje.
Místo výkonu práce: Brno - Tuřany (u Makra)

Náplň práce:
•Čištění hlávek zelí, obírání a odstraňování špatných listů a následné krouhání zelí.
•Šlapání nakrouhaného zelí ve kvasných kádích
•Balení a expedice
•Další pomocné práce při zpracování kysaného zelí

Pracovní doba:
•Práce pouze v pracovní dny – pondělí až pátek od 7:00 (konec směny střídavě 15:00 a 17:00) - 40 hodin týdně
(pracovní doba je pevně dána, není možné ji upravit). V pátek práce obvykle pouze v dopoledních hodinách.

Požadujeme:
•Potravinářský průkaz (nutné mít první den nástupu - možné pořídit u závodní lékařky)
•Fyzickou kondici odpovídající charakteru práce – práce ve stoje, šlapání zelí, krouhání, atd.
•Odolnost
•Nástup 1.8.2016

Nabízíme:
•Finanční ohodnocení 80Kč/hod. (60Kč fixní část, 20Kč variabilní část mzdy - při bezproblémové práci vždy vyplácena)
•Stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den (50% přispívá zaměstnavatel)

Kontakt:
Ing. Patrik Ben-Chenni
Tel.: 546 212 669
Email: patrik.ben-chenni@gitisit.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 60 - 80 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha